Cali Vita  International nowy, nowoczesny styl życia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.

CALI VITA- najwyższa gwarantowana jakość wszystkich produktów !

Cali Vita  International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową , wywodzącą się z firmy California Fitness R . Celem powołania do życia Cali Vita International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness R.

Siedziba Cali Vita International w Europie Zachodniej (Rotterdam)     

W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest zasługą również naszej firmy. Na całym świecie, Cali Vita  International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych. Cali Vita  International to również oferta biznesowa na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia, co z kolei umożliwia uzyskanie materialnego bezpieczeństwa.    

Współpraca z Cali Vita  International jest nie tylko możliwością osiągnięcia wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur.

System Sieci Cali Vita  International uczy również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialności, możemy skutecznie poprawić stan zdrowia i sytuację materialną własną, jak i naszych najbliższych.

Jedyną i najwyższą wartością w życiu człowieka jest ŻYCIE samo w sobie. Wszystko, co służy jego zachowaniu, poprawie i "upiększeniu" stanowi dobrą inwestycję. A najbardziej istotnym elementem tych poczynań jest konsekwentna profilaktyka zdrowotna. Tę najważniejszą wartość - ZDROWIE - staramy się zapewnić naszym Klubowiczom, oferując najwyższej jakości suplementy diety, a otrzymana z każdych zakupów złotówkę przeznaczyć na badania i rozwój produktów. Zarówno Zarząd Firmy, jak i współpracownicy wierzą, że zdrowie klientów warte jest wszelkich wysiłków, wiedzy i pieniędzy. Podobne przekonanie podzielają klubowicze CaliVita R .

PROMOCJA ZDROWIA

1) Najważniejszą wartością jest zdrowie człowieka - w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. Zdrowie naszych klientów jest dla nas ważniejsze niż chwilowa satysfakcja.

2) W skład produktów CaliVita R wchodzą wyłącznie składniki, których bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi, fachowa literatura oraz wieloletnim doświadczeniem. 3

3) Misją CaliVita R jest również świadczenie wysokiej jakości usług informacyjnych w zakresie produktu - porad zdrowotnych, uwzględniających indywidualne potrzeby człowieka, jak również szeroka edukacja prozdrowotna (szkolenia, konferencje medyczne).

 

Na początku lat 90-tych nasze społeczeństwo nie było jeszcze w pełni świadome znaczenia i roli witamin oraz wielu innych składników aktywnych znajdujących się w suplementach diety (z wyjątkiem kilku podstawowych) w profilaktyce zdrowia. Ludziom brakowało podstawowej wiedzy na temat preparatów multiwitaminowych, roli koenzymu Q10, antyoksydantów, witamin dla danej grupy krwi, lecytyny czy też innych preparatów witaminowych, w tym w formie płynnej. Obecnie wszystkie te produkty są powszechnie znane i bardzo popularne. Zaczynając od 3-4 produktów oferowanych przez Firmę na początku swojej działalności, obecnie CaliVita® International posiada jedną z najbogatszych ofert produktowych. Pozwoliło to nam zgromadzić, a następnie rozpowszechnić w społeczeństwie liczne doświadczenia związane z ich rewelacyjnym działaniem, jak i informacje naukowe.

Bezkonkurencyjna jakość przez ostatnie 20 lat

Najwyższa jakość to znak rozpoznawczy naszych produktów oraz usług. Oferowanie produktów najwyższej jakości i po przystępnej cenie to jedno z kluczowych zadań CaliVita® International. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich dwudziestu lat i wsparciu współpracujących z nami Menedżerów, możemy poszczycić się spełnianiem najostrzejszych standardów jakości zarówno podczas rozwoju, wytwarzania produktów, jak również uwzględniając łańcuch wytwórców, zewnętrznych partnerów i dostawców.

Rozpowszechnianie zdrowego, świadomego stylu życia

CaliVita® International poczyniła realne wysiłki, by upowszechniać w Europie zgromadzone w ciągu sześćdziesięciu lat przez amerykańskich naukowców cenne informacje i doświadczenia na temat witamin. W tym celu rozwinęła i nadal tworzy oraz udoskonala wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające ten proces. Chcielibyśmy wspomnieć tylko o kilku naszych osiągnięciach, stanowiących kamienie milowe naszej działalności:

Pierwsza konferencja medyczna (kolejne konferencje organizowane w podobnej konwencji dla przedstawicieli zawodów medycznych w prawie czterdziestu różnych krajach w Europie i Ameryce),

Pierwsze szkolenia produktowe (dzięki którym możemy się pochwalić setkami tysięcy wyedukowanych konsultantów)

Jesteśmy dumni, że wprowadziliśmy także m.in. konsultacje specjalistyczne z udziałem lekarza i wiele innych usług, które pomogły CaliVita® stać się czołową firmą wspierającą zdrowie naszych Klubowiczów i konsumentów.

Tworzenie inspirującego środowiska pracy

Sukces CaliVita® na polu profilaktyki zdrowia zachęcił nas do realizacji naszego kolejnego celu – umożliwienie każdemu osiągnięcie niezależności finansowej w ramach systemu marketingowego „Share Marketing”, odzwierciedlającego takie idee jak: dzielenie się wiedzą, doświadczeniami, wrażeniami, emocjami i dochodem. Od samego początku wiedzieliśmy jednak, że tylko stabilny, nieskomplikowany, sprawiedliwy, wolny od ryzyka plan marketingowy - w połączeniu z suplementami diety najwyższej jakości – ułatwi podjęcie decyzji Klubowiczowi o współpracy z nami. Kierując się tymi standardami zbudowaliśmy jeden z najbardziej hojnych systemów nagród uważany za modelowy w systemie marketingu sieciowego. Efekt? Tysiące Klubowiczów CaliVita® poprawiło swój status materialny, a cześć stała się nawet milionerami. Ich liczba rośnie z każdym rokiem.

W istocie przebyliśmy długą drogę od Europy lat 90-tych do czasów obecnych. Jesteśmy przekonani, że ilość zebranej wiedzy i doświadczeń pozyskanych w ciągu ostatnich dziesięcioleci jest najbardziej wartościowym i użytecznym narzędziem w naszych rękach, który służy rozwijającej się społeczności w różnych częściach świata. To właśnie ta wizja pozwoliła nam na globalną ekspansję – rozwój naszej działalność od zaledwie kliku krajów do 37 w chwili obecnej, w różnych częściach świata. Jesteśmy dumni z przekazania wartości CaliVita® i możliwości, jakie oferuje wszystkim krajom Europy, a także m.in. wielu biznesmenom i kobietom dbającym o zdrowie, tak by mogli stać się częścią Sieci CaliVita®. Jesteśmy przekonani, że długa droga, którą przeszliśmy, ogromna ilość doświadczeń, jakie zgromadziliśmy, trudności, które pokonaliśmy i sukcesy, które odnieśliśmy - były dla nas niezbędne, by stać się stabilnym, godnym zaufania i profesjonalnym partnerem, jakim dzisiaj jesteśmy dla całej społeczności CaliVita®.

„Nasza wiara i zaangażowanie w zdrowy styl życia, bezkonkurencyjna jakość i sukces w biznesie, oparty na współpracy i dzieleniu się informacjami pozostanie na zawsze stały i niezachwiany. To czyni nas otwartymi i gotowymi, by stawiać czoła wyzwaniom nowej ery…”

Gerry Hargitai
Prezes i założyciel CaliVita® International

 

Wykłady i kosultacje prowadzone są przez światowe sławy i wybitnych lekarzy polskich min.:

prof.dr.nauk medycznych Valeria Szedlak Vadoc(Przewodnicząca Zespołu Doradców CaliVity International)

prof.zw.dr.nauk medycznych Swietosław Ziemlański (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)

dr.nauk medycznych Danuta Pawłowska (Niezależny konsultant CaliVity International)

prof.dr.hab. nauk med. Zbigniew Wronkowski (Prezes Polskiego Komitetu Zwalcznia Raka Centrum Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie)

prof.dr. nauk med. Piotr Heczko ( Kierownik Instytutu Mikrobiologii Colegium Medicum UJ w Krakowie i wielu innych...

 

Cali Vita w liczbach: 

Ponad 20-letnie doświadczenie,

Obroty przekraczające miliard dolarów,

2 nowych Klubowiczów / klientów co minutę,

2 miliony zarejestrowanych osób, posiadających kartę stałego klienta

20 milionów zadowolonych Klientów w 37 krajach na całym świecie,

Biznes o wartości 1000 Rolls-Royce-ów!

Produkty Cali Vita w liczbach:

Oferta ponad 100 produktów,

100,000,000 sprzedanych suplementów diety,

Więcej niż 500 składników aktywnych najwyższej jakości,

1000 kontrolowanych testów jakości rocznie.

 


Stopka - Calivita

sok noni, cali vita, witaminy naturalne, na prostatę, witaminy dla dzieci, witamina c, chlorofil, suplementy diety, noni, naturalne suplementy

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Zenon Szymczak - Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Powyższą informację umieszczono zgodnie z regulaminem Cali Vita.

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Państwa dane będą wykorzystywane tylko na potrzeby realizacji złożonego zamówienia, powierzone współpracującym z nami firmom przewozowo-kurierskim tylko w celu realizacji dostaw zamówionego towaru oraz do wysyłania Państwu naszych informacji marketingowych. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wytycznymi RODO macie Państwo możliwość wglądu w swoje dane na każdym etapie naszej współpracy, możliwość wprowadzania zmian jak i wnioskowanie o usunięciu Państwa danych z naszej bazy. Złożenie zamówienia lub wysłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych w celu realizacji zlecenia oraz do celów marketingowych.

POLITYKA PRYWATNOŚCI | OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO